PRAGUE FILM INSTITUTE Vítejte na stránkách Profesionální filmové školy v Praze Objevte více
mezinárodní filmová škola vedená filmaři

Profesně zaměřené studium v angličtině

Jsme soukromá mezinárodní filmová škola s anglickou akreditací založená filmovou produkční společností Three Brothers. Nabízíme studium v angličtině, mezinárodní prostředí a sdílíme budovu s oceněnými režiséry, půjčovnou filmové techniky a post-produkčním studiem. U nás v Prague Film Institute potkáš filmové profesionály v jejich každodenní práci a zažiješ stáž na filmovém place. Součástí studia je i kurz pilotování dronů a natáčení pod vodou.

0
let zkušeností
0
studijní programy
0
partnerů z branže
0
britská akrediatace
Profesně zaměřené studium

Studijní programy pro rok 2022

Na Prague Film Institute budeš mít 90% předmětů v angličtině a získáš praxi ve filmovém průmyslu ještě před dokončením studia. V rámci našich kurzů si můžeš vybrat jednu z následujících specializací: produkce, režie, kamera, scenáristka nebo střih. 

1-LETÉ STUDIUM FILMU

Uzávěrka přihlášek 15.12. 2021

10.1. 2022 – 16.12. 2022

259 000 Kč

Profesně zaměřený program, naučíme tě vše podstatné pro kariéru ve filmovém průmyslu. Součástí je stáž na filmovém projektu. Studium je zakončeno britským certifikátem BTEC HNC, ekvivalentem prvního roku na vysoké škole ve Velké Británii nebo USA.

2-LETÉ STUDIUM FILMU

Uzávěrka přihlášek: 15.12. 2021

10.1. 2022 – 16.12. 2023

259 000 Kč / ročně

Tento program je dvouletý a v druhém roce ti umožní dále rozvíjet tvou vybranou specializaci. Studium je zakončeno britským diplomem BTEC HND a je možné na něj navázat studiem závěrečného roku Bachelor’s programu ve Velké Británii nebo USA.

LETNÍ FILMOVÁ ŠKOLA

Uzávěrka přihlášek: 20.6. 2022

27.6. 2022 – 28.8. 2022

65 000 Kč

Dvou měsíční letní kurz zaměřený na praktickou výuku tě uvede do světa filmové tvorby.

KDO JSME

O NÁS

Prague Film Institute je britská akreditovaná filmová škola s jedinečnou historií a osobním přístupem. Areál institutu je umístěn v blízkosti Barrandovkých studií v nové budově s profesionální půjčovnou filmové techniky, post-produkčním studiem a jedním z největším skladů historických rekvizit a zbraní v Evropě.

Masterclass přednášky

Učte se od filmových mistrů

Kvalitu a kreativitu vzdělávání na Prague Film Institute zaručuje náš tým oceňovaných profesionálů a zkušených lektorů. 

No personnel found, please create the personnel post to use the item.

NAŠE FILMOVÁ PRODUKCE

Prague Film Institute úzce spolupracuje s filmovou produkční společností Three Brothers a dalšími partnery z filmového průmyslu. Náš školní tým tak pomáhal s mnoha projekty známých Hollywoodských produkcí natáčenými v České republice. 

MEZINÁRODNĚ UZNÁVANÁ

AKREDITACE

Prague Film Institute je ověřeným odborným vzdělávacím centrem Pearson poskytující výuku britské kvalifikace BTEC Higher Nationals zaměřenou na přípravu na budoucí povolání a praxi.

Studium v angličtině

jsme mezinárodní multikulturní škola sídlící v praze

Přihlášení k newsletteru

Přihlas se na bezplatný odběr Prague Film Institute newsletteru a nenech si ujít novinky a skvělé nabídky. Odběr lze kdykoli zrušit ✓ zdarma.
× Click to Chat Online