Internationally Recognised

Akreditace

Prague Film Institute > Akreditace
Mezinárodně uznávaná

britská Akreditace

Prague Film Institute je ověřeným odborným vzdělávacím centrem Pearson poskytující výuku kvalifikace BTEC Higher Nationals zaměřené na přípravu na profesní dráhu ve všech oblastech filmové tvorby.

Kvalifikace je mezinárodně uznávaná a každoročně se do ní zapojuje více než 100 000 studentů z 58 zemí. Naše programy jsou certifikovány kvalifikací Creative Media Production, obor Film. Náš kurz jednoletého studia filmu končí certifikátem BTEC Higher Nationals Certificate (HNC), což odpovídá evropskému kvalifikačnímu rámci (EQF) úrovni 4. Dvouletý kurz studia filmu končí diplomem BTEC Higher Nationals Diploma (HND) a odpovídá EQF úrovni 5.

Mezinárodně uznávaná kvalifikace

BTEC Higher Nationals

Diplom BTEC Higher Nationals (HND) je ekvivalentem k prvním dvěma rokům standardního bakalářského studia. Přestože praktické a odborné znalosti získané v našich ročních kurzech tě připraví na profesní dráhu ve filmovém průmyslu, někteří studenti pokračují se získaným diplomem ve studiu posledního ročníku bakalářského programu pro získání titulu. Pokud si vybereš dodělat závěrečný rok v učebním programu s podobným obsahem, získané kredity by měly být uznány a naši absolventi s diplomem HND tak mohou nastoupit rovnou do posledního ročníku bakalářského programu na jiné škole v zahraničí. 

Světový leader ve vzdělávání

o pearson

Pearson je přední světová vzdělávací společnost se 40 000 zaměstnanci ve více než 70 zemích, kteří pomáhají lidem všech věkových kategorií dosáhnout měřitelného pokroku v jejich životech prostřednictvím vzdělávání. Ve Velké Británii je Pearson největší udělující organizací nabízející akademické a odborné kvalifikace, které jsou celosvětově uznávané a zahrnují kvalifikace jako Edexcel, BTEC, BTEC Higher Nationals a LCCI.

× Click to Chat Online Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday