Vybavená profesionální půjčovna

Filmová technika

Prague Film Institute > Filmová technika
Výuka v profesionální půjčovně filmové techniky

FILMOVÁ TECHNIKA

Jednou z největších výhod naší školy je profesionální půjčovna filmové techniky LS Lumination Pictures situovaná přímo v areálu naší školy. Výuka kamery a zvuku probíhá přímo v této plně vybavené veřejné půjčovně. Díky tomu budeš mít přístup k veškeré dostupné technice a dostaneš možnost jednoduše porovnat vlastnosti a rozdíly mezi jednotlivými typy vybavení.

půjčovna v prostorách školy

Na výuku kamery a zvuku budeš mít přístup k filmovým kamerám Alexa Mini, Alexa Amira, Red Monstro, Red Gemini, Sony F55, rozličným filmovým objektivům, gripům a v neposlední řadě nejrůznější osvětlovací a zvukové technice.  

 

Seznam techniky

Vybavení pro závěrečný film

Na natáčení tvého závěrečného filmu (s minimální délkou 7 minut), které může trvat až 5 dní, ti poskytneme kompletní sadu filmového vybavení v ceně přibližně 2 miliónů korun. Cena kurzu zahrnuje kromě nákladů na filmovou techniky i nezbytné náklady na výrobu a přístup do profesionálního post-produkčního studia. 

profesionální

Post-produkční prostory

Pro střih svých filmů můžeš využít naše špičkové pracovní stanice vhodné pro projekty 8k a budeš pracovat se softwarem Da Vinci. V ceně kurzu si navíc můžeš booknout čas v profesionální střižně našeho partnera Twin Star Film, která se nachází na stejném patře v naší budově. 

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?