Kdo jsme

O nás

Ing. Viktor Krištof, MBA

ředitel školy & filmový producent

Jsme hrdí, že můžeme nabídnout naše britské akreditované studijní programy filmové tvorby, které učí praxí. Během studia budete studovat a natáčet filmy po boku filmových profesionálů. Zúčastníte se stáží na filmových natáčeních a naši nejlepší studenti mají vysokou šanci získat pracovní nabídku. Těšíme se až vám ukážeme cestu fascinujícím světem filmové tvorby a pomůžeme natočit váš první film vysoké kvality.

 

Jak šel čas

Naše historie

1999

Prague Film Institute byl založen v roce 1999 jako uznávaná organizace nabízející vzdělávací a volno-časové aktivity pro děti a mládež.

2011

První mezinárodní studenti byli přijati do semestrálních filmových stáží v rámci Erasmu, výměnného programu Evropské unie.

2019

Po 8 letech zkušeností se vzděláváním zaměřeným na přípravu na budoucí povolání a praxi jsme se stali ověřeným vzdělávacím centrem Pearson pro výuku britské kvalifikace BTEC.

2020

První mezinárodní studenti byly přijati do jednoletého kurzu studia filmu s kvalifikací BTEC Higher Nationals.

Historie Prague Film Institute

VÍCE O NÁS

Prague Film Institute byl založen v roce 1999 jako uznávaná organizace nabízející vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti a mládež. V roce 2011 jsme přijali první mezinárodní studenty do semestrálních stáží filmové produkce v rámci Erasmu,  výměnného programu Evropské unie. Naše výuka byla zaměřena především na praxi, praktické znalosti v oblasti filmové tvorby a rozvoj mediálních schopností.

V roce 2019, po 8 letech zkušeností se vzděláváním zaměřeným na přípravu na budoucí povolání a praxi, jsme se stali ověřeným vzdělávacím centrem Pearson pro výuku kvalifikace BTEC a spustili jsme filmové kurzy v jejich současné podobě. První studenti jednoletého kurzu filmové tvorby s kvalifikací BTEC Higher Nationals zahájili studium v lednu 2020.

naše silné stránky

co nabízíme?

Filmová stáž

Zažijete filmovou stáž na profesionálním filmovém natáčení. Díky této zkušenosti získáte jedinečné pracovní zkušenosti, profesní kredit a reference již v průběhu studia. Možnost stáže je součástí všech našich jednoletých a víceletých programů.

Budování kontaktů

Setkáte se s filmovými profesionály různého zaměření a vybudujete si svou vlastní kontaktní síť z filmového světa.  Ani po dokončení kurzu se tak neztratíte. Pomůžeme vám našlápnout úspěšnou budoucí kariéru

Filmy festivalové kvality

Během studia natočíte vlastní filmy vysoké produkční kvality. Náklady na zapůjčení profesionální kamerové techniky a pronájem post-produkčního střihového vybavení jsou zahrnuty v ceně školného.  Podívejte se, co pod našim vedením vytvořili naši studenti!

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?