Introduction

O nás

Ing. Viktor Krištof, MBA

ředitel školy & filmový producent

Jsme hrdí na to, že můžeme představit naše praktické kurzy, které učí praxí, nejen teorií. Během studia budete sdílet pracovní místa s profesionály filmového průmyslu. Naši studenti se účastní stáží na natáčení filmů a nejlepší absolventi mají šanci získat dokonce i pracovní nabídku. Těšíme se až i vám ukážeme cestu fascinujícím světem filmové tvorby.

 

Jak šel čas

Naše historie

1999

Prague Film Institute byl založen v roce 1999 jako uznávaná organizace nabízející vzdělávací a volno-časové aktivity pro děti a mládež. 

2011

První mezinárodní studenti byli přijati do semestrálních filmových stáží v rámci Erasmu, výměnného programu Evropské unie.  

2019

Po 8 letech zkušeností se vzděláváním zaměřeným na přípravu na budoucí povolání a praxi jsme se stali ověřeným vzdělávacím centrem Pearson pro výuku britské kvalifikace BTEC. 

2020

První mezinárodní studenti byly přijati do jednoletého kurzu studia filmu s kvalifikací BTEC Higher Nationals. 

Historie Prague Film Institute

VÍCE O NÁS

Prague Film Institute byl založen v roce 1999 jako uznávaná organizace nabízející vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti a mládež. V roce 2011 jsme přijali první mezinárodní studenty do semestrálních stáží filmové produkce v rámci Erasmu,  výměnného programu Evropské unie. Naše výuka byla zaměřena především na praxi, praktické znalosti v oblasti filmové tvorby a rozvoj mediálních schopností.

 V roce 2019, po 8 letech zkušeností se vzděláváním zaměřeným na přípravu na budoucí povolání a praxi, jsme se stali ověřeným vzdělávacím centrem Pearson pro výuku kvalifikace BTEC a spustili jsme filmové kurzy v jejich současné podobě. První studenti jednoletého kurzu filmové tvorby s kvalifikací BTEC Higher Nationals zahájili studium v lednu 2020.

naše silné stránky

co nabízíme?

Filmová stáž

Zažij filmovou stáž na profesionálním natáčení filmu. Díky této zkušenosti získáš profesní kredit, reference a jedinečné pracovní zkušenosti již v průběhu studia. 

Budování kontaktů

Setkáš se s filmovými profesionály různého zaměření a vybuduješ si svou vlastní kontaktní síť filmového průmyslu. Pomůžeme ti našlápnout úspěšnou budoucí kariéru, abys po dokončení kurzu nebyl v praxi ztracen. 

Film festivalové kvality

Během studia natočíš každý rok minimálně jeden vlastní film festivalové kvality. Moderní kamerová technika, nezbytné náklady na produkci a profesionální post-produkční zařízení jsou zahrnuty v ceně kurzu.  

Přihlášení k newsletteru

Přihlas se na bezplatný odběr Prague Film Institute newsletteru a nenech si ujít novinky a skvělé nabídky. Odběr lze kdykoli zrušit ✓ zdarma.
× Click to Chat Online Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday