Představení

Prostory

Profesně zaměřená filmová škola

Prostory

Prague Film Institute je umístěn v centru dění českého filmového průmyslu nedaleko filmových studií Barrandov. Naše škola sdílí budovu s produkčními společnostmi, režiséry, post-produkční technikou a špičkovou půjčovnu filmového vybavení. Výuka kamery a zvuku probíhá v areálu školy v plně vybavené půjčovně využívané profesionálními filmaři. Stejnou techniku pak budeš mít k dispozici pro natáčení tvého závěrečného filmu. 

jak to u nás vypadá?

naše prostory

areál školy

V roce 2020 jsme naši školy přestěhovali do nových prostor. Nyní tak máš příležitost studovat každý den v plně profesionálním filmovém prostředí v srdci českého filmového průmyslu. Sdílíme prostory s oceňovanými režiséry, na dosah profesionálnímu filmovému  a post-produkčnímu vybavení.

PROFESIONÁLNÍ FILMOVÁ TECHNIKA

Půjčovna filmové techniky s kompletním rozsahem služeb a filmovými kamerami, objektivy, gripy, osvětlovací a zvukovou technikou a mnohem více, je umístěná přímo v areálu naší školy. Během hodin kamery budeš mít přistup k veškerému vybavení, včetně oblíbených filmových kamer Alexa Mini a Red Monstro. 

post-produkční vybavení

Během studia ti umožníme každodenní přístup na školní výkonné pracovní stanice s dodatečným úložným prostorem pro projekty až do rozlišení 8K. Na požádání ti navíc umožníme přístup do profesionální střižny vhodné pro projekty jakékoliv velikosti.

učebna

V prostorách naší školy je příjemná učebna vybavená herními křesly zajišťujícími  maximální pohodlí a relaxaci i během vyučování. K dispozici je zde dále barevná A4 tiskárna, reproduktor, křesílka pro posezení u kávy a samozřejmě projektor a promítací plátno.

× Click to Chat Online Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday