Jedinečná životní příležitost

Toto je Tvá šance být viděn. V rámci programu Work-study podporujeme další generace talentovaných filmových tvůrců. Popadni svůj fotoaparát, chytrý telefon nebo jakékoli jiné zařízení, a nafilmuj své jedinečné nápady. Ať už jsi ostřílení filmař nebo začínající tvůrce, tato soutěž je Tvou zlatou vstupenkou do studia na Prague Film Institutu, který Ti změní život. Chceš se dozvědět víc? Pak čti dál.

Odměna

Co můžu vyhrát?

Toto je tvá příležitost proměnit své sny ve skutečnost! Vítěz soutěže získá v rámci programu Work-study stipendium na studium Prague Film Institutu. Budeš moci studovat zdarma  a současně získat důležité pracovní zkušenosti díky výpomoci ve škole v oddělení marketingu, IT nebo půjčovně filmové techniky.

Co zahrnuje Work-study stipendium?

V rámci programu vybereme jednoho nadaného a motivovaného studenta ke studiu ročního programu zdarma. Program zahrnuje i nabytí pracovních zkušeností díky výpomoci v marketingu nebo v provozu školy. Abys uspěl(a), musíš dobře ovládat time-management a zvládnout skloubit studijní povinnosti, natáčení filmů a pracovních úkoly. Úkoly v rámci pracovní výpomoci budou zadávány podle tvých silných stránek a zájmů (chceme, aby Tě práce s námi bavila a byla pro tebe přínosem!) a zaberou Ti kolem 5-10 hodin týdně.

Uzávěrka

Přihlášku s podklady můžeš poslat kdykoliv do 31. května 2024

Co je potřeba

Jak se mohu zúčastnit?

Uchazeči o získání stipendia musí splnit tři kroky: 

Natočit video a nahrát na sociální síť

Ukažte nám svou kreativitu a natočte krátký film, který splní tato kritéria.

  • Délka 1-2 minuty
  • Dlouhý nepřerušovaný záběr, což znamená, že od začátku do konce není žádný střih.
  • Příběh s konfliktem a rozuzlením
  • Dialogy nesmí tvořit více než 50 % celkové stopáže.
  • Hudba nesmí být použita na více než 50 % celkové doby trvání filmu.
  • V závěrečných titulcích jsou jasně uvedeny role všech účastníků.

Následně se o své úžasné video podělte s diváky! Video musíte zveřejnit na svém profilu na Instagramu a/nebo Facebooku a označit @praguefilminstitute (IG) / @Prague Film Institute (FB).

Nakonec sdílejte své video na svém příběhu a opět nás označte.

Vyplnit přihlášku ke studiu

Vyplň on-line přihlášku, včetně portfolia a životopisu. 

Application for Work Study Award Contest


Komplerní pravidla soutěže nalezneš zde.

Pohovor

Uchazeče posuzujeme komplexně; při pohovoru chceme poznat Tebe a Tvé ambice! Pohovory s vybranými kandidáty budou naplánovány po posouzení Tvého videa a přihlášky. Pokud budou Tvé materiály schváleny v prvním kole, náš zástupce pro přijímací řízení Tě bude kontaktovat za účelem pohovoru do 2 týdnů od odeslání přihlášky.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?